Prima pagina!Prima pagina!Prima pagina!Prima pagina!Prima pagina!Prima pagina!Prima pagina!Prima pagina!
 



Tricolorul  Baia Sprie - juniori I                                               Vointa  Coruia - Juniori II                                                           Tricolorul  Baia Sprie - Juniori II                                           Scoala generala Coruia  - Campionatul Scolar                 Scoala generala  Satu Mare - Campionatul Scolar Scoala generala Raciu - Campionatul Scolar Scoala generala Frasin - Campionatul Scolar Viitorul  Almas - Juniori I                                                           Viitorul Almas   - Juniori II                                                      Scoala generala Almas   - Campionatul Scolar Scoala generala Frasin - Campionatul Scolar AvantuI Vorona  - juniori I                                               AvantuI Vorona  - Juniori II                                                      Scoala generala Vorona  - Campionatul Scolar Scoala generala Parcovaci  - Campionatul Scolar SiretuI Bacau - Campionatul de Seniori Scoala generala nr. 5 Barlad - Campionatul Scolar Luceafarul Club Ramnicelu - Campionatul de Seniori               Scoala generala Ramnicu-Sarat - Campionatul Scolar Frontiera Tomis - Campionatul de Seniori Scoala generala Ulmu - Campionatul Scolar Scoala generala - Campionatul Scolar Straja Bucuresti - Campionatul de Seniori                       Speranta - Juniori I                                                           Speranta - Juniori II                                                             Scoala generala nr. 2 Buftea  - Campionatul Scolar Scoala generala Ocnita - Campionatul Scolar Scoala generala Radosi  - Campionatul Scolar Scoala generala Dragasani - Campionatul Scolar Scoala generala Draganesti  - Campionatul Scolar Scoala generala Draganesti  - Campionatul Scolar Scoala generala Scoala generala Crangu - Campionatul Scolar Scoala generala Ocnita - Campionatul Scolar

ECHIPELE PARTICIPANTE LA COMPETITII


Echipele inscrise in CAMPIONATUL NATIONAL DE SENIORI:

1. SiretuI Bacau ;
2. Frontiera Tomis - Constanta;
3. Straja Bucuresti;
4. Victoria Unirea Dej;
5. Luceafarul Club Ramnicelu.

Echipele inscrise in CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI I:

1. LiceuI "Gib Mihaescu" (Dragasani);
2. AvantuI - Vorona (Botosani);
3. Tricolorul - Baia Sprie;
4. Speranta - llfov;
5. Viitorul - Almas (Arad).

Echipele inscrise in CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI II:

1. AvantuI - Vorona (Botosani);
2. Vointa - Coruia (Maramures);
3. Viitorul - Almas (Arad);
4. Speranta - llfov;
5. Tricolorul - Baia Sprie.

Echipele participante in CAMPIONATUL NATIONAL SCOLAR RURAL:

1. Scoala generala Parcovaci (lasi);
2. Scoala generala Vorona (Botosani);
3. Scoala generala Frasin (Suceava);
4. Scoala generala Raciu (Tg. Mures);
5. Scoala generala Crangu (Teleorman);
6. Scoala generala Almas (Arad);
7. Scoala generala Radosi (Gorj);
8. Scoala generala Ocnita (Dambovita);
9. Scoala generala Coruia (Maramures);
10. Scoala generala Ulmu (Calarasi);
11. Scoala generala (Mehedinti);
12. Scoala generala (Satu Mare);
13. Scoala generala (Prahova).

Echipele participante in CAMPIONATUL NATIONAL SCOLAR URBAN:

1. Scoala generala Dragasani (Valcea);
2. Scoala generala nr. 5 Barlad (Vaslui);
3. Scoala generala Draganesti (Olt);
4. Scoala generala Ramnicu-Sarat (Buzau);
5. Scoala generala nr. 2 Buftea (llfov);

 

 
Vrei ca site-ul tau sa fie afisat in prima pagina pe www.GOOGLE.ro atunci cand este cautat unul din produsele tale? DA un CLICK aici si noi ne vom ocupa de asta!!!           ::: NET Romania :::  Solutii web & internet pentru afacerea ta!
 

2002 Powered by NET Romania